Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
SMM Elektrik Proje Hizmeti

SMM Elektrik Proje Hizmeti

Smm yani serbest müşavir mühendis diye adlandırdığımız kişiler, büroları için tasarım yapmaya, teste, kontrole ve imzalamaya yetkili kişilerdir. Ayrıca bu konular ile ilgili bilim ve tekniğe bağlı kalarak, ve fikirleriyle  bu hizmetlere katkıda bulunarak yerine getirilmesine Smm hizmetleri denmektedir.

Orta Gerilimde İndirici ve Dağıtıcı Merkezleri

Orta Gerilimde İndirici ve Dağıtıcı Merkezleri

Trafo merkezi; elektrik enerjisinin üretimden iletim sistemine aktarılıp oradan da iletim sisteminden dağıtım şebekesine bağlandığı noktada yer alan merkezi sisteme de trafo merkezi denilmektedir. Trafo merkezinin diğer adı da şalt sahaları olarak bilinmektedir.

Orta Gerilimde Enerji Taşıma

Orta Gerilimde Enerji Taşıma

Orta gerilim şebekeleri genel olarak küçük şehirler ve sanayi bölgelerine elektrik enerjisi taşıma işleminde kullanılır. Orta gerilim hatlar, şehir girişlerinde yer alan dağıtım trafolarına bağlanır ve buradan da abonelere verilir. ... Daha uzun hatlarda ise yüksek gerilimler kullanılmaktadır.

Alçak Gerilimde Enerji Temini ve Dağıtımı

Alçak Gerilimde Enerji Temini ve Dağıtımı

İster endüstride ister altyapıda veya binalarda olsun, her ortam enerjinin güvenilir bir şekilde temin edilmesine bağlıdır. Maksimum güvenlik ve optimum verimlilik sunan ürünlerin ve sistemlerin talep görmesinin nedeni de bu. Alçak gerilim enerji dağıtımı ve elektrik tesisatı teknolojisine yönelik bu kapsamlı portföy, panolardan prizlere kadar her ihtiyacı karşılıyor.

Dahili / Harici Aydınlatma Sistemleri ve Tesisatı

Dahili / Harici Aydınlatma Sistemleri ve Tesisatı

Günümüzde nüfus yoğunluğunun artışı, kentleşme düzeyindeki gelişmeler insanların daha aktif bir yaşam sürmesini kaçınılmaz kılmaktadır. Bu da gerek şehir içi yol, cadde, park, bina dışı aydınlatma gibi sistemleri paralelinde gerekli kılmaktadır. Yaşayan mekanlarda yaşamın kesintiye uğramadan uygun aydınlatma sistemleriyle donatılması ve karanlığın optimum enerji tüketimi, maliyet ve güvenlikle mekanların gün ışığına kavuşana kadar aydınlığa dönüşümü uygun malzeme ve renk ısısı için mimari projeden başlayan ve tüm gereklilikleri karşılayarak enerji tasarrufunu ön planda tutarak binlerce mekanı yaşanır hale getirmektir.

Orta Gerilim Tesisatı Yerleşim Projeleri

Orta Gerilim Tesisatı Yerleşim Projeleri

Başlangıç aşamasında saha ve çevresel şartların titizlikle incelenmesinin ardından konusunda uzman mühendis ve teknik kadro tarafından projelendirme işlemiyle başlayan hizmetimiz, sonrasında projesine uygun olarak direk tipi ya da bina tipi trafo tesis edilmesi, işletmeye alınması ve ilgili idarelere kabulünün yaptırılması aşamalarından geçtikten sonra noktalanır. Exxen Elektrik olarak trafo binalarının dizaynı, modüler kapalı hücrelerle küçük boyutlarda trafo tesisleri, dahili ve harici tip modüler hücre sistemlerinin projelendirme ve tesis çalışmalarını yürütmekteyiz.

Her Türlü Özel Sistemler için Elektrik Tesisatı

Her Türlü Özel Sistemler için Elektrik Tesisatı

Günümüzde, özel elektrik tesisatlarının kurulması ve işletilmesine yönelik en önemli eksikliklerden biri yüzme havuzları ve diğer havuzlar konusunda yeterli mevzuatın olmamasıdır. Yürürlükteki Elektrik İç Tesisler Yönetmeliğinde, yüzme havuzları ve diğer havuzların yapımı ve güvenliği konusuna yön verecek yeterli düzeyde ilkeler bulunmamaktadır.

Kuvvetli ve Zayıf Akım Sistemleri ve Tesisatı

Kuvvetli ve Zayıf Akım Sistemleri ve Tesisatı

Kuvvetli Akım; canlılar için yaklaşma ve dokunma gibi durumlarda ölümcül tehlike risklerini barındıran ve elektrik enerjisinin üretilmesini, özelliğinin değiştirilmesini, biriktirilmesini, iletilmesini, dağıtılmasını, mekanik enerjiye, ışığa, kimyasal enerjiye vb. enerjilere dönüştürerek kullanılmasını sağlayan sistemlerdir. Fabrikalarda, büyük güçlü makine ve tezgahların olduğu her alanda kuvvetli akım tesisatı bulunmaktadır.

Kompanzasyon Sistemleri ve Tesisatı

Kompanzasyon Sistemleri ve Tesisatı

Mevcut enerjinin kalitesini artırarak en ekonomik şekilde kullanıcıya ulaştırılması yönünde çalışmalar yapılmaktadır. Elektrik enerjisinde; üretildiği santrallerden, tüketildiği yüke ulaşıncaya kadar çeşitli elektrik kayıpları meydana gelir. Bu kayıpları azaltıp maksimum derecede elektrik enerjisinden yararlanmak için yapılan işlemlerden bir tanesi de kompanzasyon işlemidir.

Otomatik Kontrol ve Kumanda Sistemleri ve Tesisatı

Otomatik Kontrol ve Kumanda Sistemleri ve Tesisatı

Günümüzde artık otomatik kontrol sistemleri daha çok öne çıkmaya başlamıştır. Otomasyon kontrol sistemleri olarak da adlandırılabilecek bu kavram ile bir sisteme insan müdahalesi olmaksızın istenilen durumda tutmaya yaramaktadır. Bu duruma günlük hayattan bir örnek verecek olursak bir klima ortam sıcaklığına göre davranarak dışardan herhangi bir müdahale olmadan sıcaklık değerlerini ayarlayabilmektedir. Bu da devamlı olarak sağlanan bir kontrol sayesinde olmaktadır

Zayıf Akım / Data Sistemleri ve Tesisatı

Zayıf Akım / Data Sistemleri ve Tesisatı

Ses-görüntü ve veri iletişimi için telefon ve data tesisatları tüm dünyada her türlü bina ve tesis için olmazsa olmaz bir gereksinim haline gelmişlerdir. Günümüzde bu tesisatlar yapısal kablolama ile aynı başlık altında çözümlenebilmektedir.  Zayıf Akım Data Sistemleri, Enerji hizmeti, içbir iş çok büyük ya da çok küçük değil. Ve en küçük işler bile 1 yıllık garantimizle ve bütçenizi, zaman çizelgenizi ve beklentilerinizin% 100'ünü karşılama konusundaki kişisel taahhüdümüzle geliyor.

Kesintisiz Güç (UPS) ve Yedek Enerji Sistemleri Tesisatı

Kesintisiz Güç (UPS) ve Yedek Enerji Sistemleri Tesisatı

3 aşamalı UPS sistemleri, büyük miktarlardaki gücü daha büyük mesafelere dağıtma kabiliyetleri nedeniyle yüksek kVA gereksinimleri olan uygulamalar için kullanılır. Günümüzün enerji sorunlarını çözen ve kalite ve yenilik için yeni standartlar belirleyen Schneider Electric'in 3 aşamalı UPS güç koruma sistemleri kesintisiz güç kaynağı çözümleri, kuruluş / tesis genelindeki ağlar, veri merkezleri, kritik görev sistemleri için endüstriyel veya üretim süreçlerinde tam entegre çözümler sunar.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın